Е-декларування

Обов’язок декларування певними особами, передбачений Законом України від 14.10.2014 року № 1700-VІІ «Про запобігання корупції».

Заповнення декларації є на даний час дуже складним процесом та передбачає купу тонкощів. Своєчасне заповнення електронної декларації, та внесення до неї змін є запорукою недопущення в подальшому негативних наслідків.

Неправильне, або невчасне подання декларації, або подання недостовірної інформації може бути підставою для притягнення відповідальної особи до дисциплінарної, адміністративної, або кримінальної відповідальності, або звільнення його з посади. Щоб уникнути вказаних негативних наслідків, до заповнення електронної декларації необхідно залучати професіоналів.

Адвокати АО «Яр.ВАЛ» мають великий досвід щодо супроводу перевірок електронних декларацій:

– державних службовців категорії А;

– народних депутатів;

– осіб, які обіймають політичні посади;

– керівників державних та комунальних підприємств та установ;

– тощо.

Адвокати АО «Яр.ВАЛ» допоможуть правильно заповнити електронну декларацію, або внести в неї відповідні зміни. При цьому, необхідно пам’ятати, що строки на виправлення мають обмежений час (7 календарних днів).

Адвокатське Об’єднання здійснює представництво інтересів у справах щодо спростування претензій правоохоронних органів до службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, за наслідками е-декларування.