16 квітня 2021

14 квітня 2021 року Голова АО «Яр.ВАЛ», віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський прийняв участь в он-лайн семінарі для членів Асоціації платників податків України.

У заході прийняли участь представники понад 70 підприємств – членів Асоціації платників податків України з більш ніж 12 областей України.

Темою семінару, з якою виступив Йосип Бучинський було: «Актуальні питання відкриття кримінальних проваджень у сфері фінансово-господарської діяльності. Що потрібно знати посадовим особам платників податків, щоб захиститись від необґрунтованих претензій контролюючих і правоохоронних органів».

На початку свого виступу Йосип Бучинський закцентував увагу, що не дивлячись на пандемію та запроваджений в державі карантин, правоохоронні та контролюючі органи працюють в звичайному режимі і тому суб’єктам господарювання потрібно бути в постійній готовності до захисту своїх прав та інтересів за наслідками візитів представників таких органів. Йосип Бучинський наголосив на тому, що саме кримінальне провадження є основним засобом тиску на бізнес та на підтвердження цього застереження, проілюстрував актуальні приклади непрофесійних дій працівників контролюючих та правоохоронних органів в ході проведення перевірок, розслідувань та прийняття процесуальних рішень у кримінальних провадженнях.

Йосип Бучинський також детально розповів про такі ефективні інструменти спростування безпідставних претензій контролюючих і правоохоронних органів як, зокрема, надання обґрунтованих заперечень, аудиторських та експертних висновків, які спростовують необґрунтовані претензії контролюючих органів.

У семінарі також прийняли участь висококваліфіковані фахівці ДПС України та Києва, досвідчені адвокати, член Ради Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України.

Вони виступили перед учасниками семінару з такими темами як:

  • постійні, тимчасові та спірні податкові різниці у обліку підприємств, що звітують за МСФЗ;
  • судова практика у податкових спорах 2020-2021;
  • зміни в оподаткуванні доходів, отриманих нерезидентом із джерелом іх походження з України;
  • податкові перевірки: правильна тактика захисту та секрети успішного оскарження;
  • тощо.