28 січня 2022

27 січня 2022 року, за дорученням Президента ВГО Асоціації платників податків України Грігола Катамадзе, Голова Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ», Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь у підписанні Меморандуму про співпрацю між Радою громадського контролю при Бюро економічної безпеки України та Українською Радою Бізнесу.

Відповідно до рішення Правління ВГО АППУ від 26.01.2022 року за № 5/01, Голові Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ»,  Віце-президенту ВГО АППУ Йосипу Бучинському були надані повноваження на підписання від імені ВГО «Асоціація платників податків України» Меморандуму про співпрацю між Радою громадського контролю при Бюро економічної безпеки України та Українською Радою Бізнесу.

Також підписантами Меморандуму з боку Української Ради Бізнесу виступили член Наглядової ради Української Ради Бізнесу, Президент Асоціації виробників України – Олександр Громико, член Ради УФІБ – Сергій Блажевич, Голова правління Всеукраїнського об’єднання спеціалістів безпеки, Української Ради Бізнесу – Олег Лощилін.

Підписантами Меморандуму з боку Ради громадського контролю при БЕБУ стали Голова Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки України – Яків Воронін, та Уповноважений представник Ради громадського контролю – Ганна Майборода.

Метою підписання цього Меморандуму є надання організаційно-технічної підтримки членам конкурсної комісії, делегованим Радою громадського контролю при БЕБ та здійснення моніторингу інформації про кандидатів, які претендують на посади в БЕБ.

Для досягнення мети, встановленої цим Меморандумом, Сторони спільними зусиллями та в межах компетенції і повноважень домовились, зокрема, проводити всебічний моніторинг кандидатів та надаватиме членам конкурсної комісії від РГК при БЕБ інформацію та документи, отримані в процесі моніторингу інформації про зазначених кандидатів та боротися із «нечистими на руку» громадянами, які намагаються проникнути до лав співробітників БЕБ, виявляти факти зловживання з боку державних службовців, тощо.

Голова Ради громадського контролю при БЕБУ Яків Воронін, у своєму виступі, зокрема, зауважив, що це перший Меморандум, який підписаний Радою громадського контролю при БЕБУ з представниками бізнес-асоціацій.