21 лютого 2022

17 лютого 2022 року, голова Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ» Йосип Бучинський, як голова Комітету з безпеки ведення бізнесу КТПП разом з партнерами, провів спільне засідання Комітету з питань безпеки ведення бізнесу Київської торгово-промислової палати (Комітет з БВБ КТПП) та Комітету захисту бізнесу Ради адвокатів Київської області (Комітет захисту бізнесу РАКО).

Захід проводився за участі також Комітету з питань промисловості Київської торгово-промислової палати.

На засіданні розглянули вкрай важливі та актуальні для бізнесу питання, які, до того ж, стосуються кожного громадянина, а саме:

1) «Про податкову амністію та прямі і непрямі методи контролю доходів суб’єктів господарювання та фізичних осіб. Рекомендації для платників податків»

2) «Фіскалізація і фінмоніторинг доходів фізичних осіб в Україні. Як бути готовим (до цього) платнику податків – фізичній особі?»

3) «Правова невизначеність законодавства щодо оподаткування доходів фізичних осіб, як грунт для корупційних ризиків і як загроза бізнесу в Україні»

Спікерами по згаданим темам були, відповідно, член Комітету з БВБ КТПП, Президент Громадської Спілки «Ювеліри України», бухгалтер-аудитор, адвокат Грабовська Оксана, член Комітету з БВБ КТПП, член Комітету захисту бізнесу РАКО, адвокат, партнер Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ» Долженко Юрій та член Комітету з БВБ КТПП, член Комітету захисту бізнесу РАКО, адвокат, партнер Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ» Ярош Сергій.

Підтвердженням важливості та актуальності питань, зазначених в порядку денному засідання Комітетів, була жвава дискусія присутніх членів Комітетів.

Захід проводився одночасно в офлайн та онлайн форматах. Загалом в його проведенні прийняли участь понад 60 членів Комітетів та представників бізнесу.