29 травня 2019

29 травня 2019 року партнери АО "Яр.ВАЛ", адвокати Юрій Долженко та Олексій Лановий, в якості спікерів, прийняли участь в проведенні семінару в Київській торгово-промисловій палаті

29 травня 2019 року за участі партнерів АО «Яр.ВАЛ» в Київській ТПП спільно з Комітетом з безпеки ведення бізнесу КТПП, Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Києва проведено семінар для представників малого та середнього бізнесу на тему «Актуальні питання безпеки малого та середнього бізнесу в сфері трудових та податкових відносин».

Захід проведено за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

В якості спікерів, зокрема, виступили адвокати, партнери АО «Яр.ВАЛ» Юрій Долженко та Олексій Лановий, які розповіли присутнім про те, як захиститись від необґрунтованих претензій інспекторів праці та про особливості державного контролю суб’єктів господарювання на сьогодні.

Також в заході прийняли участь Анатолій Владичанський (Голова громадської ради Державної служби України з питань праці, адвокат АО «Новатор Прайм»), Олександр Попов (керівник напрямку ЮРЛІГА), Антон Паляничко (адвокат, Голова Наукової ради Асоціації податкових радників) та Дарія Євтушенко (старший юрист компанії ASAGROUP, експерт в напрямку IP & IT права).

Під час заходу спікерами були розглянуті практичні кейси, зокрема такі:

  • практичні та методологічні аспекти оформлення трудових відносин;
  • практичні поради з питань допуску до податкових перевірок, скасування наказів та/або ухвал про призначення перевірок контролюючими органами, реєстрації податкових накладних, блокування та арешту коштів на електронних рахунках підприємств малого та середнього бізнесу, контролю (ДФС та НБУ) рахунків ФОПів та ризикових операцій суб’єктів господарювання та інші;
  • як захистити свої інвестиції в розвиток компетенції співробітника від ризиків його переходу до іншого роботодавця?

Завершився семінар обговоренням питань, які надійшли від учасників семінару за результатами отриманої від спікерів інформації та наданням доповідачами індивідуальних консультацій та рекомендацій.