17 липня 2019

15 липня 2019 року Голова АО «Яр.ВАЛ», віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський прийняв участь, в якості спікера, у семінарі, організованому ВГО «Асоціація платників податків України».

Семінар, приурочений до Дня бухгалтера, було проведено спільно з Віце-президентом  ГС «Палата аудиторів і бухгалтерів України» Харламовою О.В., Керівником практики бухгалтерського і податкового обліку та трансфертного ціноутворення Міжнародного правового центру «EUCOM» Врублевською Л.В., Керівником комітету з питань фінансів та бюджету ФПБАУ Рогозним С.А., Керівником проекту «CONTRAGENT»  Кравченком А.В., Керівником компанії «Pakurity» Пахаренком Г.А..

Йосип Бучинський, виступив з темою «Актуальні особливості податкових перевірок суб’єктів господарювання. Межі компетенції правоохоронних органів по контролю діяльності бізнесу. Як захиститись від необґрунтованих претензій».

Голова Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ» розповів про актуальні особливості необґрунтованих претензій до платників податків з боку правоохоронних органів, особливо щодо збільшення випадків протиправного тиску на бізнес з боку органів прокуратури, а саме їх процесуальних керуючих, які за відсутності акту перевірки, без допитів керівників та запитів до підприємств, як правило, безпідставно здійснюють арешти майна, ПДВ-рахунків, проводять обшуки тощо.

Також Йосип Бучинський зупинився на окремих аспектах захисту від необґрунтованих претензій контролюючих та правоохоронних органів, та, зокрема, розповів про такий інструмент захисту від необґрунтованих нарахувань податкових зобов’язань, як ініціювання податкових експертиз безпосередньо під час документальної перевірки та, крім того, проведення за ініціюванням суб’єкта господарювання незалежного судово-економічного дослідження та судово-економічної експертизи.