25 вересня 2020

24 вересня 2020 року Голова АО «Яр.ВАЛ», віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський прийняв участь в он-лайн семінарі для членів Асоціації платників податків України.

В семінарі прийняли участь представники понад 80 підприємств – членів Асоціації з більш ніж 12 областей України.

Темою семінару, з якою виступив Йосип Бучинський було: «Відкриття кримінальних проваджень у сфері фінансово-господарської діяльності. Що потрібно знати посадовим особам платників податків, щоб захиститись від необґрунтованих претензій контролюючих і правоохоронних органів».

В ході доповіді Йосип Бучинський навів приклади неправомірного тиску на бізнес з боку правоохоронних органів через процесуальні рішення у кримінальних провадженнях та надав дієві рекомендації щодо захисту суб’єктів господарювання від необґрунтованих претензій контролюючих і правоохоронних органів. Йосип Бучинський звернув особливу увагу на такі ефективні інструменти спростування безпідставних претензій контролюючих і правоохоронних органів як, зокрема, надання обґрунтованих заперечень, аудиторських та експертних висновків

У заході також прийняли участь висококваліфіковані фахівці ДПС України та член Ради ВГО АППУ, керівник практики бухгалтерського і податкового обліку та трансфертного ціноутворення Юридичної Групи «EUCON».

Вони виступили перед учасниками семінару з такими темами як:

  • зміни податкового законодавства з податку на прибуток підприємств. Особливості заповнення та подання декларації з податку на прибуток підприємств за 9 місяців 2020 року;
  • ПДВ – нові зміни в оподаткуванні та порядок їх застосування;
  • нововведення в частині адміністрування акцизного податку;
  • особливості впровадження та застосування РРО;
  • тощо.