25 листопада 2019

22 листопада 2019 року, в рамках програми підвищення кваліфікації адвокатів, партнери Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ», які є членами Комітету захисту бізнесу Ради адвокатів Київської області, провели Конференцію «Актуальні питання захисту бізнесу від найбільш поширених необґрунтованих претензій контролюючих та правоохоронних органів» для адвокатів регіону.

На початку заходу, з вітальним словом та доповіддю про особливості податкових перевірок суб’єктів господарювання, межі компетенції правоохоронних органів по контролю діяльності бізнесу виступив Голова Комітету захисту бізнесу в сфері податкової та економічної проблематики, Віце-президент Асоціації платників податків України, Голова Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ» Йосип Бучинський.

Про рекомендовані дії адвоката в разі зупинення реєстрації податкових накладних у суб’єктів господарювання розповів партнер АО «Яр.ВАЛ», член Комітету захисту бізнесу в сфері податкової та економічної проблематики Олексій Лановий.

Заступник Голови Комітету захисту бізнесу в сфері податкової та економічної проблематики, керуючий партнер АО «Яр.ВАЛ» Олег Паламарчук доповів присутнім про окремі аспекти оподаткування адвокатської діяльності, особливості колегіальної організаційної форми адвокатської діяльності та дискримінацію осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, порівняно з іншими платниками ЄСВ.

Щодо обов’язків адвоката як суб’єкта первинного фінансового моніторингу та відповідальність за порушення вимог законодавства про фінансовий моніторинг розповів партнер АО «Яр.ВАЛ», член Комітету захисту бізнесу в сфері податкової та економічної проблематики Сергій Ярош.

На початку другої частини Конференції з доповіддю про проблемні питання призначення та проведення судово-економічних експертиз, експертних досліджень та рецензій виступила доктор економічних наук, керуючий партнер експертної групи S&D, судовий експерт, куратор секції експертів Асоціації платників податків України Ірина Педь.

Про те, як захистити клієнта від необґрунтованих претензій інспекторів під час перевірок Держпраці розповів партнер АО «Яр.ВАЛ», член Комітету захисту бізнесу в сфері податкової та економічної проблематики Юрій Долженко.

В Конференції прийняли участь також адвокати, партнери АО «Яр.ВАЛ» з усіх областей України.

Впродовж семи годин, а саме стільки тривав захід, спікерам вдалось тримати увагу майже 700 колег – адвокатів і навіть після закінчення Конференції спікери отримували багато питань на теми, які були ними підняті у їх доповідях.